Oferta - Konstrukcje

Oferta - Konstrukcje

Ikona

Posiadamy największą i najbardziej uniwersalną w Europie Środkowo-Wschodniej bazę elementów zarówno eventowcyh jak i standardowych rusztowań.

Konstrukcje tymczasowe dzielą się na kilka kategorii ze względu na zastosowanie. Zapraszamy poniżej do zapoznania się z podstawowymi typami pamiętając, że firma Pro-Construction jest otwarta na współpracę przy nietypowych realizacjach.

Każda konstrukcja jest zaprojekowana zgodnie z obowiązującymi na danym terenie normami, posiada odpowiednie obliczenia statyczne oraz pełną dokumentację techniczną. Po stronie klienta jest już tylko bezpieczne użytkowanie !

Konstrukcje tymczasowe

Platformy i tarasy

Jest to bardzo obszerna kategoria obejmująca wszelkiego rodzaju tarasy, platformy dla telewizji, dla VIPów, miejsca pod namioty, dla osób z niepełnosprawnościami... itp. Wykorzystując systemy rusztowań wybudujemy podest na podwyższeniu lub możemy zniwelować różnice w terenie i przygotować płaską podłogę pod różnego rodzaju infrastrukturę. Szczególnym rodzajem usługi jest poziomowanie w terenie pod hale namiotowe, ponieważ projekty takie wymagają indywidualnych obliczeń statycznych opartych o lokalne uwarunkowania i normy.

Konstrukcje wsporcze LED

Konstrukcje pod bramy LED'owe dzielą się na kilka kategorii. Najpopularniejszym jest tak zwane "krzesełko", czyli konstrukcja z podwyższoną na około 2m półką oraz zbalastowanym rusztowaniem wspierającym ekran. Ekran w takim przypadku stoi na przygotowanej podłodze. Drugą najpopularniejszą usługą jest przygotowanie rusztowania pod wyciągarki, na których ekran ma być umocowany. Bardzo często też ekran może być wkomponowany w trybunę lub w stadion jako integralna część całej struktury.

Mosty

Wykorzystując systemy rusztowań możemy między innymi zbudować tymczasowe mosty, kładki dla pieszych, mosty kablowe lub innego rodzaju przepusty. W zależności od rodzaju przeznaczenia oraz lokalnych przepisów, każdorazowo konstrukcja musi być indywidualnie zaprojektowana i dopasowana do terenu. Jest to bardzo często niezbędna część dodatkowej infrastruktury podczas imprez masowych.

Wieże

Wieże telewizyjne, nagłośnieniowe, oświetleniowe, realizatorki FOH (Front of House) są zawsze częścią produkcji imprez masowych w dzisiejszych czasach. Mimo, że są to z reguły usługi dodatkowe podczas realizacji większych projektów, to są one niezbędne.