Oferta - Usługi dodatkowe

Oferta - Usługi dodatkowe

Ikona

Usługi dodatkowe

Nasze biuro projektowe, bogate w wieloletnie doświadczenie zapewnia wsparcie na każdym etapie projektu.

Stosujemy indywidualne podejście do Klienta, a każdy z naszych projektów jest szyty na miarę. Na przestrzeni kilkunastu lat realizowaliśmy wiele różnorodnych projektów, dysponujemy wiedzą i doświadczeniem w każdym możliwym aspekcie, wiemy na co zwrócić uwagę zarówno budując trybunę na potrzeby koncertu, a także jakie rozwiązanie najlepiej sprawdzi się na tymczasowym stadionie do piłki siatkowej. Naszą mocną stroną jest również  optymalnie zaplanowanie logistyki w trudnym zimowym terenie. Wszystkimi tymi wskazówkami, chętnie dzielimy się z Klientami, gdyż w naszym wspólnym interesie leży to, żeby efekt końcowy był nie tylko zadowalający, ale przede wszystkim satysfakcjonujący dla Klienta, dla widza i przy okazji też dla nas.

Wszystkie projektowane przez nas konstrukcje spełniają obowiązujące dla danego regionu normy i przepisy. Dostarczamy szczegółową dokumentację zawierającą rysunki CAD wykonane w oparciu o obliczenia statyczne.

Wychodząc na przeciw Klientowi, oferujemy również doradztwo przy większych i mniej typowych realizacjach.

Usługi dodatkowe

Doradztwo techniczne

W oparciu o zapotrzebowanie każdego klienta, korzystając z szerokiej wiedzy i doświadczenia wykwalifikowanych pracowników potrafimy rozwiązać większość stawianych przed nami wyzwań oraz zaproponować rozwiązania, które wpływają na bardzo dobry odbiór finalnego obiektu.

Jesteśmy otwarci na współpracę z różnymi podmiotami, przygotowując nasze konstrukcje do współdziałania z infrastrukturą radiowo-telewizyjną, sanitarną i innymi.

Od momentu złożenia oferty aż do finalnej realizacji jesteśmy dostępni oferując wsparcie na każdym etapie inwestycji.

Projekty CAD i obliczenia

Oferty oraz realizacje wykonujemy w oparciu o dokumentację wykonaną zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Oferujemy projekty CAD wraz z pełną dokumentacja obliczeniową wymaganą dla danej realizacji.

Projektowanie brandingu

Trybuny i konstrukcje poboczne to idealne powierzchnie do osłonięcia siatkami reklamowymi.

W takiej sytuacji jesteśmy w stanie dostosować konstrukcję oraz zaprojektować rozmiar i rozmieszczenie banerów.

Infrastruktura towarzysząca

Potrafimy wykonać nasze konstrukcje w taki sposób aby zaadoptować zgodnie z wymaganiami klienta wszelkiego rodzaju namioty, kontenery, pomieszczenia sanitarne, catering i inne. 

Każdy projekt traktujemy indywidualnie, korzystając z wiedzy oraz doświadczenia jesteśmy w stanie wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązanie.