O firmie

O firmie

Budujemy tymczasowe trybuny i konstrukcje w oparciu o komponenty rusztowań niemieckiej firmy Layher.

Czym się zajmujemy?

 

Uniwersalność stosowanych systemów umożliwia realizację nawet bardzo zaawansowanych projektów, z uwzględnieniem dopasowania się do dostępnych warunków terenowych.

Zaraz obok trybun, drugą równie ważną gałęzią naszej firmy jest dział zajmujący się płytami zabezpieczającymi nawierzchnię. Potrzebujesz wybudować scenę na stadionie, zorganizować tymczasowy parking, czy też nie chcesz, aby widzowie Twojego wydarzenia brnęli po kolana w błocie w przypadku opadów atmosferycznych? To dobrze trafiłeś - nasze zabezpieczenia podłoży typu ciężkiego i lekkiego przychodzą z pomocą.

 

Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę, począwszy od pierwszych konsultacji i analizy potrzeb, poprzez przygotowanie projektu i wycenę, aż po terminową realizację.

 

Dzięki bogatemu doświadczeniu i zaufaniu jakim klienci darzą naszą firmę, jesteśmy pewni, że możemy sprostać każdemu wyzwaniu na rynku eventowym. Nasze realizacje i referencje to najlepsze potwierdzenie jakości naszych usług. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.

Profesjonalizm

Indywidualne podejście

Doradztwo

Lata doświadczeń

Komfort

Najlepsze rekomendacje

Bezpieczeństwo

Własne biuro projektowe

Kim jesteśmy?

Od samego początku stawialiśmy na harmonijny rozwój firmy kładąc nacisk nie tylko na rozbudowę zasobów sprzętowych, lecz przede wszystkim na rozwój kadry monterskiej oraz biuro projektowe.

Tym co napędza wszystko i bez czego nie byłoby niczego jest oczywiście nasz zespół, z którego jesteśmy niezmiernie dumni. Składa się on z wykwalifikowanych scaffolderów, inżynierów, magazynierów oraz pracowników biurowych. Dzięki profesjonalizmowi i pasji do pracy, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym wyzwaniom.

Jak to się zaczęło?

Rok 2005 to czas pojawienia się Pro-Construction w Polsce. Zaczynaliśmy jako mała firma rodzinna, aby z biegiem lat i wraz z nabywanym doświadczeniem i poszerzaniem swojego asortymentu, powiększyć swoją działalność na rynek europejski.

Nasze magazyny oraz biura od samego początku zlokalizowane są w miejscowości Łężkowice, leżącej pomiędzy Bochnią a Krakowem. Ta dogodna lokalizacja umożliwiła zarówno ciągłe poszerzanie naszej przestrzeni magazynowej, jak również stanowi dogodny punkt transportowy znajdujący się w pobliżu węzła autostradowego drogi A4.

Wieloletnie doświadczenie

DZISIAJ

Dynamiczny rozwój firmy Kompleksowość usług

2020

Wprowadzenie własnego systemu zarządzania

2015

Wprowadzenie systemu zadaszeń

2013

Opracowanie własnego systemu trybun stojących

2012

Wprowadzenie systemu zakola

2011

Poszerzenie oferty o zabezpieczenia podłoży

2010

Otwarcie biura projektowego

2005

Pierwszy montaż