Oferta - Trybuny

Oferta - Trybuny

Ikona

Trybuny tymczasowe

Flagowym produktem, który towarzyszy nam od samego początku istnienia firmy są bez wątpienia trybuny tymczasowe.

Do ich budowy wykorzystujemy niezawodny system rusztowań firmy Layher wraz z dedykowanymi elementami dla branży eventowej. W myśl zasady – bezpieczeństwo jest najważniejsze - stosowane przez nas elementy są certyfikowane, spełniają wymagania bezpieczeństwa.

Wszystkie konstrukcje w fazie projektowej poddawane są weryfikacji statycznej, z uwzględnieniem lokalnych warunków, norm i przepisów obowiązujących w miejscach ich docelowego usytuowania.
Na przestrzeni lat kolejne realizacje, różnorodność wymagań Klientów, a także zmieniające się potrzeby rynku zaowocowały mnogością rozwiązań i systemów jakie mamy w swojej ofercie.

Z pewnością przejrzysty podział ułatwi Ci znalezienie produktu spełniającego Twoje oczekiwania.

Trybuny tymczasowe

Trybuny siedzące

Trybuny siedzące to bezsprzecznie najczęściej wybierany typ trybun tymczasowych. Z pewnością to dobre rozwiązanie dla wydarzeń odbywających się w miesiącach letnich bądź eventów wymagających większego komfortu i zadaszenia.

Do dyspozycji widza oddajemy kubełkowe foteliki plastikowe, dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: niebieskim i czerwonym, jak również w opcji o podwyższonym komforcie - z zastosowaniem pikowanych pokrowców materiałowych. 

Alternatywą jest możliwość zastosowania ławek drewnianych. Ta opcja bardzo dobrze sprawdza się np. podczas wydarzeń sportowych, nienumerowanych, gdzie zachowanie publiczności jest zazwyczaj bardziej dynamiczne.

Trybuny stojące

Trybuny stojące to bardzo dobra opcja dla wydarzeń organizowanych w warunkach zimowych. 

Stopniowana powierzchnia trybun zapewnia każdemu widzowi optymalne możliwości oglądania widowiska.

Natomiast bariery zabezpieczające, popularnie zwane falochronami, dają gwarancję bezpieczeństwa.

Zadaszenia

Coraz częściej wybieranym przez naszych Klientów rozwiązaniem są trybuny z zadaszeniem.

W naszej ofercie posiadamy kilka rodzajów dachów, które są zintegrowane z konstrukcją naszych trybun. To rozwiązanie sprawi, że nie będziemy musieli martwić się o warunki atmosferyczne. Ponadto zadaszenie znacznie podnosi komfort widzów - chronionych przed deszczem, czy też słońcem. 

Dach znakomicie sprawdza się w trybunach typu VIP lub strefach medialnych, gdzie przed warunkami zewnętrznymi należy chronić nie tylko ludzi ale też sprzęt – elektronikę.

Stadiony i areny sportowe

Projektujemy każdy rodzaj stadionów tymczasowych z wydzielonymi strefami VIP, strefami dla mediów, zawodników (jak to np. miało miejsce m.in. w Wiedniu, Porecu czy Warszawie) lub stworzenia aren nawet w kształcie koła (Ergo Arena).

Stosowane przez nas rozwiązania umożliwiają zabudowywanie i integrowanie kontenerów (Le Grand-Bornand, ANS Tarnów), stanowisk komentatorskich (Wiedeń), czy też platform dla kamerzystów.